Jdi na obsah Jdi na menu
 


I v tomto školním roce budou probíhat ve školní tělocvičně cvičení Sokola Valeč ve stejném, rozsahu jako v předešlých létech.

Středeční cvičení od 17:00 do 18:30 je určeno pro předškolní děti ve věku od 4.let. Náplní je pohyb všeho druhu. Formou hry, soutěží a průpravných cvičení se učíme kordinovanému pohybu. Zkrátka, aby tělo poslouchalo hlavu :-). Na konci cvičební hodiny si zahrajeme florbal.

Ve čtvrtek od 16:30 -18:15 hodin probíhá cvičení pro mladší žáky (cca 2.- 6. třída). Toto cvičení je již více zaměřeno na florbal.

Od října se mohou zájemci přihlásit do florbalové ligy, které se jako týmy Sokola Valeč účastníme. V lize máme týmy všech žákovských kategorií. Mohou hrát i děvčata. Liga obnáší pět sobotních turnajů.

Co Vás to bude stát?

Podmínkou docházky do cvičení je členství v Sokole, které děti do 18 let věku stojí 500Kč/kalendářní rok. Každý člen je pojištěn proti úrazu.

 

Uvedená  cvičení vede cvičitel Miroslav Čaněk. Více informací můžete získat u něj na telefonu 724162498.

 

Obrazek

Smyslem cvičení je přiblížit gymnastiku žákům jako sport a pohybovou činnost, která jim v životě pomůže ke koordinovanému a estetickému pohybovému projevu. Z našeho dnešního životního stylu se aktivní pohyb vytrácí a tak tímto chceme navodit u dětí radost z pohybu a  nebo ještě lépe, aby se pohyb a cvičení stalo jejich náplní života.

Obvyklá skladba cvičební hodiny.

  • zahřátí
  • rozcvička
  • cvičení na nářadí
  • florbal

Kontakt na Mirka Čaňka

 tel. 724162498

e-mail mcanek@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář